Πωλείται Διαμέρισμα στον Άλιμο, Εθνικής Αντιστάσεως 88
1.320.000 €
Εθνικής Αντίστασης 88, Άλιμος, Άλιμος
Περιγραφή
Στην καρδιά του Αλίμου, επί της οδού Εθνικής Αντιστάσεως 88, αυτό το ευρύχωρο διαμέρισμα προσφέρει μια εξαιρετική ευκαιρία για μια άνετη κατοικία. Το ακίνητο αποτελείται από 3 φωτεινά υπνοδωμάτια, ευρύχωρο σαλόνι με θέα στη θάλασσα, και μοντέρνα κουζίνα σε ανοικτή διάταξη. Το διαμέρισμα είναι 110 τ.μ. και βρίσκεται στον 2ο όροφο καλοδιατηρημένου κτηρίου κατασκευής 2007. Η ενεργειακή κλάση Β εξασφαλίζει αποδοτική θέρμανση και ψύξη, ενώ το κτήριο διαθέτει ανελκυστήρα και χώρο στάθμευσης. Πρόκειται για ένα φιλόξενο περιβάλλον, ιδανικό για οικογένειες ή επαγγελματίες που αναζητούν μια ποιοτική ζωή σε μια ήσυχη γειτονιά κοντά στη θάλασσα.
Τοποθεσία
Χαρακτηριστικά
| Τύπος ακινήτου | Διαμέρισμα |
| Τιμή | 1.320.000 € |
| Τιμή ανά m² | 12.000,00 € |
| Επιφάνεια | 110 m² |
| Όροφος | 2 |
| Δωμάτια | 3 |
| Μπάνια | 2 |
| Ενεργειακή κλάση | B |
| Έτος κατασκευής | 2007 |
| Ημερομηνία δημοσίευσης | 8 Μαρ 2026 |
| Τελευταία ενημέρωση | 23 Απρ 2026 |
| Κωδικός ακινήτου | 2299678 |