Διαμέρισμα 3 υπνοδωματίων στην Άνω Τούμπα
210.000 €
28ης Οκτωβρίου 156, Θεσσαλονίκη, Άνω Τούμπα
Περιγραφή
Στην καρδιά της Άνω Τούμπας, στη διεύθυνση 28ης Οκτωβρίου 156, διατίθεται προς πώληση αυτό το ευρύχωρο διαμέρισμα 100 τ.μ. με τρία άνετα υπνοδωμάτια. Κατασκευάστηκε το 2005 και προσφέρει ενεργειακή κλάση Β, εξασφαλίζοντας άνεση και οικονομία στην κατανάλωση ενέργειας. Το διαμέρισμα αυτό διαθέτει μοντέρνα κουζίνα και δύο σύγχρονα μπάνια. Βρίσκεται στον δεύτερο όροφο μιας καλοδιατηρημένης πολυκατοικίας και διαθέτει ευρύχωρο μπαλκόνι που προσφέρει θέα στην πόλη. Συμπεριλαμβάνεται και χώρος στάθμευσης για την καλύτερη εξυπηρέτησή σας. Έχει επίσης κλιματισμό και ανελκυστήρα, ενώ η γειτονιά είναι ήσυχη και κοντά σε μέσα μεταφοράς, καταστήματα και σχολεία. Τιμή πώλησης: 210,000 ευρώ, ιδανική επιλογή για οικογένειες που αναζητούν άνεση και πρακτικότητα στην καθημερινότητά τους.
Τοποθεσία
Χαρακτηριστικά
| Τύπος ακινήτου | Διαμέρισμα |
| Τιμή | 210.000 € |
| Τιμή ανά m² | 2.100,00 € |
| Επιφάνεια | 100 m² |
| Όροφος | 2 |
| Δωμάτια | 3 |
| Μπάνια | 2 |
| Ενεργειακή κλάση | B |
| Έτος κατασκευής | 2005 |
| Ημερομηνία δημοσίευσης | 8 Μαρ 2026 |
| Τελευταία ενημέρωση | 23 Απρ 2026 |
| Κωδικός ακινήτου | 2299684 |