Προς ενοικίαση
Διαμέρισμα 2 υπνοδωματίων στο Μαρούσι, Κηφισίας 234
1.500 €
Κηφισίας 234, Μαρούσι, Μαρούσι
Περιγραφή
Στην καρδιά του Αμαρουσίου, στην Κηφισίας 234, διατίθεται προς ενοικίαση αυτό το όμορφο διαμέρισμα 95 τ.μ. Το διαμέρισμα, κατασκευής 2010, διαθέτει 2 ευρύχωρα υπνοδωμάτια και 1 μπάνιο. Η τοποθεσία είναι ιδανική για όσους χρειάζονται γρήγορη πρόσβαση στα εμπορικά κέντρα της περιοχής, ενώ το άμεσο περιβάλλον προσφέρει όλες τις αναγκαίες ανέσεις. Το διαμέρισμα είναι πλήρως επιπλωμένο και εξοπλισμένο με κλιματισμό για τους ζεστούς καλοκαιρινούς μήνες. Η όμορφη θέα από το μπαλκόνι προσφέρει στιγμές χαλάρωσης, ενώ ο χώρος στάθμευσης διευκολύνει την καθημερινή σας ζωή. Μην χάσετε την ευκαιρία να ζήσετε σε αυτή την προνομιακή τοποθεσία.
Τοποθεσία
Χαρακτηριστικά
Τύπος ακινήτουΔιαμέρισμα
Τιμή1.500 €
Τιμή ανά m²15,79 €
Επιφάνεια95 m²
Όροφος3
Δωμάτια3
Μπάνια1
Ενεργειακή κλάσηB
Έτος κατασκευής2010
Ημερομηνία δημοσίευσης8 Μαρ 2026
Τελευταία ενημέρωση23 Απρ 2026
Κωδικός ακινήτου2299672
| Τύπος ακινήτου | Διαμέρισμα |
| Τιμή | 1.500 € |
| Τιμή ανά m² | 15,79 € |
| Επιφάνεια | 95 m² |
| Όροφος | 3 |
| Δωμάτια | 3 |
| Μπάνια | 1 |
| Ενεργειακή κλάση | B |
| Έτος κατασκευής | 2010 |
| Ημερομηνία δημοσίευσης | 8 Μαρ 2026 |
| Τελευταία ενημέρωση | 23 Απρ 2026 |
| Κωδικός ακινήτου | 2299672 |
Παροχές
Εσωτερικά
✗ Εσωτερική σκάλα✗ Τζάκι✗ Ενδοδαπέδια θέρμανση✗ Αποθηκευτικός χώρος✗ Playroom✗ Πόρτα ασφαλείας✗ Φωτεινό✗ Ευάερο✗ Ασανσέρ✓ Επιπλωμένο✓ Κλιματισμός✗ Ηλιακός θερμοσίφωνας✗ Νυχτερινό ρεύμα✗ Σοφίτα✗ Δορυφορική κεραία✗ Συναγερμός✗ Σήτες✗ Πολυτελές✗ Βαμμένο
Εξωτερικά
✓ Χώρος στάθμευσης✓ Μπαλκόνι✗ Κήπος✓ Θέα✗ Πρόσοψη✗ Τέντες✗ Προσβάσιμο για ΑΜΕΑ✗ Πισίνα✗ Γωνιακό
Δημοσιεύτηκε από
S
Seed User
Προβολή προφίλ →