Διαμέρισμα 3 υπνοδωματίων στη Νέα Κόσμος, Αθήνα
235.000 €
Δημητρακοπούλου 120, Αθήνα, Νέος Κόσμος
Περιγραφή
Στην καρδιά της Νέας Κόσμου, επί της οδού Δημητρακοπούλου 120, διατίθεται προς πώληση αυτό το ευρύχωρο διαμέρισμα 90 τ.μ. Πρόκειται για ένα γωνιακό διαμέρισμα, κατασκευής 2005, το οποίο προσφέρει άνεση και λειτουργικότητα με τρία υπνοδωμάτια και δύο μπάνια. Οι χώροι είναι φωτεινοί και ευάεροι, ιδανικοί για μια οικογένεια. Υπάρχει μεγάλος μπαλκόνι όπου μπορείτε να χαλαρώσετε με θέα την πόλη. Το διαμέρισμα διαθέτει επίσης κλιματισμό και θέσεις στάθμευσης, κάνοντας τη διαμονή σας ακόμα πιο άνετη. Η γειτονιά είναι ιδιαίτερα ζωντανή, κοντά σε μέσα μαζικής μεταφοράς, σχολεία και πολυάριθμες επιλογές για φαγητό και αγορές. Τιμή πώλησης: 235,000€.
Τοποθεσία
Χαρακτηριστικά
| Τύπος ακινήτου | Διαμέρισμα |
| Τιμή | 235.000 € |
| Τιμή ανά m² | 2.611,11 € |
| Επιφάνεια | 90 m² |
| Όροφος | 2 |
| Δωμάτια | 3 |
| Μπάνια | 2 |
| Ενεργειακή κλάση | B |
| Έτος κατασκευής | 2005 |
| Ημερομηνία δημοσίευσης | 8 Μαρ 2026 |
| Τελευταία ενημέρωση | 23 Απρ 2026 |
| Κωδικός ακινήτου | 2299663 |